شرایط و قوانین

شرایط و قوانین وبسایت :


لطفا قبل از استفاده از این وبسایت این شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه کنید. با استفاده از این وبسایت شما رضایت خود را از این شرایط و ضوابط اعلام میدارید. اگر با شرایط موافق نیستید لطفا از این وبسایت استفاده نکنید.

این وبسایت تحت مالکیت و مدیریت فروشگاه ALFA SPORT   می باشد . ما این وبسایت را برای اطلاع شما راه اندازی و نگهداری کرده ایم. بخش های مختلف وبسایت را مرور کنید. با توجه به اینکه تمام مواردی که دارای حق مولف، آرم تجاری و سایر اعلامیه های مالکیت هستند باید حفظ شوند. با این حال، بدون رضایت کتبی ALFA SPORT شما نمی توانید محتوای این وبسایت را از جمله متن، تصاویر، صداها، و ویدئوها را برای عموم یا مقاصد تجاری به هیچ صورتی کپی، تکثیر، بارگذاری، ثبت، انتقال یا توزیع کنید.

 

 

 

قوانین و مقررات هنگام خرید کالا :

هنگام خرید قبل از ثبت هرگونه سفارش و یا خرید موارد زیر را دقت کنید

1.  حتما از درستی سایز پا خود قبل ثبت سفارش اطمینان حاصل کنید

2.  امکان تعویض سایز تا  7 روز بعد از ارسال  کالا برای خریدار آنهم با هماهنگی قبلی و ثبت آن در قسمت استرداد کالا ی سایت امکان پذیر است.

  در صورت استفاده از کالای خریداری و یا کنده شدن اتیکتها و بارکد های کالا , کالا دست دوم محسوب شده   لذا امکان تعویض وجود ندارد.

3.  هنگام خرید دقت کنید درصورت نیاز به تعویض سایز هزینه های حمل کالا( چه دریافت مجدد و چه ارسال مجدد ) به عهده خریدار می باشد.

 

                                                                                                                                                                          با تشکر