Quisque egestas ullamco laboris

Quisque egestas ullamco laboris
May 11, 2016

مادران گرامی:

همیشه هنگام خرید صندل برای فرزندانتان به آناتومی پای فرزانتان دقت کنید.

صندلی که برای نوزاد و یا کودکتان می خرید حتما باید دارای زیره نرم و راحتی باشد . زیره خشک دمپایی یا صندل باعث کمر درد و خستگی در فرزندانتان می شود. در حالی که اگه زیره دمپایی و یا صندل نرم و انعطاف پذیر باشد هنگام راه رفتن ضربه و فشاری که کمر می آید را گرفته در طولانی مدت باعث خستگی در فرزندانتان نمی شود.

بسیاری از مادران از خرید و انتخاب صندلهای لا انگشتی برای فرزندانشان امتناع می کنند در حالی که خود لا انگشتی بودن صندل و یا دمپایی باعث آسیب به پای فرزندانتان نمی شود . بلکه خشک بودن جنس بند لا انگشتی و غیر انعطاف پذیر بودن بند ی که لای انگشتان پا قرار میگیرد باعث آسیب می شود . در حالی که اگه بندی که لای انگشتان پا قرار میگیرد نرم و لطیف و استاندارد باشد خود این بند در هنگام راه رفتن کودکانتان ( مخصوصا برای نوزادان ) باعث می شود صندل تو پا حرکت اضافه نداشته باشد و تو پای کودک قرص و محکم قرار گیرد و باعث راحتی قدم برداشتن فرزندتان شود .


تمامی صندلهای نوزادی و بچه گانه برند " Ipanema " دارای زیره های بسیار نرم و راحت و با دوام بسیار عالی می باشدو بند لا انگشتی آن نیز بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد .

افزودن نظر