منو
سبد خرید شما

در گذشت استاد آواز ایران , استاد شجریان را به همه مردم ایران و خانواده گرامیشان تسلیت عرض میکنیم. روحش شاد باد

اطلاعات لازم در مورد روش تحویل

مشتری گرامی سفارش شما بعد از بررسی و تایید آن از سوی تیم پشتیبانی ما با توجه به آدرس تحویل گیرنده به دو دسته تقسیم شده و آماده ارسال میشود.

1. سفارشات شهر تهران:

سفارشاتی که آدرس گیرنده آن در شهر تهران باشد همان روز با پیک موتوری ارسال میشود. توجه : آدرس هایی که واقع در حومه شهر تهران باشد و مدت زمان ارسال آن بیش از 30 دقیقه طول بکشد و یا هزینه ارسال آن بیش از 15.000 تومان بشود از طریق پست ارسال میشود و بین 2 تا 3 روز کاری طول میکشد تا به دست مشتری برسد.

 

2. سفارشات شهرستانها:

سفارشاتی که آدرس گیرنده آن دیگر شهر ها و شهرستانهای ایران باشد از طریق پست ارسال شده و 3 تا 4 روز کاری طول میکشد تا به دست مشتری برسد.

 

تیم پشتیبانی ما قبل از 24 ساعت از ثبت سفارش شما در وبسایت sandal.ir با شما تماس گرفته و سفارش شما را تایید میکنند و آماده ارسال میکنند. در صورت نیاز به پیگیری, شما بعد از گذشت 24 ساعت از ثبت سفارشتان در وبسایت Sandal.ir می توانیدبا اطلاع از شماره فاکتوری که برای شما ایمیل شده با شماره تلفن 02122896550 تماس بگیرید و سفارش خودتان را پیگیری کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات