منو
سبد خرید شما

بلاگ sandal.ir خوراک RSS

16 Nov راز و رمز انتخاب یک دمپایی استخری مردانه مناسب
sandal.ir 0 146
 صندل استخری مردانه :صندل مناسب برای استفاده در کنار استخرشنا و یا کنار دریا باید ویژگیهایی داشته باشد.صندل استخری و یا دمپایی استخری باید ضد آب باشد. هنگام تماس با آب وزن آن بیشتر نشود.زیره صندل باید ضد سرخوردن باشد, برروی سنگ و سرامیک لیز ن..
07 Nov راز اینکه چرا پا را قلب دوم مینامند را میدانید؟
sandal.ir 1 210
چرا پا را قلب دوم می نامند؟حتما این جمله را که پا قلب دوم ما است را شنیدید. دلیل آن هم این است که همانطور که همه ما می دانیم قلب مسئو لیت پمپاژ خون به تمام نقاط بدن را دارد از نوک سر گرفته تا نوک انگشتان دست و پا این خون در جریان است و این جریان مد..
02 Nov علل درد کف پا و راه درمان آن چیست؟
sandal.ir 0 50
یکی از شایعترین دردها , درد در کف پا و مفاصل پا می باشددرد کف پا می تواند علل مختلفی داشته باشد و درمان آن هم نسبت به دلیل بوجود آمدن آن متفاوت است. بیماری هایی همچون بیماری نقرص, پوکی استخوان, اضافه وزن و چاقی , بارداری و اضافه وزن ناشی از بارداری..
10 Oct هنگام خرید یک صندل نوزادی چه ویژگیهایی را باید درنظر گرفت؟
sandal.ir 0 121
ویژگیهای یک صندل  نوزادی و بچه گانه :یک صندل نوزادی یا یک صندل بچگانه مناسب ویژگیهایی دارد. مثلا خیلی از والدین نمی دانند که صندل بچگانه هم میتواند طبی و یا غیر طبی باشد. حتی صندل نوزادی برای نوزادی که تازه راه رفتن را آموخته و کف پای کودک صاف می ..
31 Jul صندل طبی مناسب، چه ویژگی هایی دارد؟
sandal.ir 0 196
صندل طبی مناسب، باید این ویژگی­ها را داشته  باشد:اولین دقت در انتخاب یک صندل طبی مناسب, آن است که به هنگام پوشیدن، کاملا به پای شما محکم شده باشد و پای شما درون صندل سر نخورد، همچنین یک صندل طبی مناسب صندلی است که: کف پا به­ طور مناسب و د..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات