فروشگاه Sandal.ir
فروشگاه آنلاین Sandal.ir فروشگاه تخصصی صندل و دمپایی

آیا دمپایی خارپاشنه باعث درمان و کاهش درد بیمار میشود؟

یکی از روشهای درمان خارپاشنه در منزل که بسیاری از متخصصین آن را در مراحل اولیه درمان تجویز می کنند استفاده مداوم و طولانی مدت از دمپایی مخصوص خارپاشنه و کفش خارپاشنه می باشد ولی سوال اصلی ما این است که:

آیا واقعا استفاده از دمپایی خارپاشنه باعث درمان می شود؟

آیا واقعا استفاده از دمپایی خار پاشنه می تواند درد را کاهش دهد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله استفاده از دمپایی خارپاشنه می تواند باعث درمان کامل این بیماری و کاهش درد در پای بیمار شود ولی به شرطها و شروطها:

اگر میخواهید با استفاده از دمپایی خارپاشنه در مان شوید حتما باید این چند مورد را در نظر داشته باشید:

  • هر دمپایی طبی مناسب برای درمان خارپاشنه پا نیست

فراموش نکنید هر دمپایی طبی مناسب برای درمان خار پاشنه پا نیست. برای درمان باید از دمپایی مخصوص و مناسب برای درمان استفاده کرد. دمپایی های که باعث درمان میشوند زیره مخصوص دارند. بسیاری از فروشندگان دمپایی طبی به اشتباه فکر میکنند هر دمپایی طبی مناسب درمان خارپاشنه است در حالی که این مطلب درست نیست. ( برای خرید دمپایی خارپاشنه ما فروشگاه آنلاین sandal.ir به شما معرفی میکنیم. واقعا بهترین را به شما معرفی میکند)

  • قبل از اینکه دیر شود ب فکر درمان باشید

برای اینکه با استفاده از دمپایی خارپاشنه بتوانید درمان شوید حتما باید با در نظر گرفتن علائم بیماری خار پاشنه پا را بیماری به موقع تشخیص داده شود. در بعضی از موارد به دلیل مراجع دیر هنگام به پزشک و تشخیص دیر هنگام, بیماری به حدی پیشرفت کرده که فقط با عمل جراحی قابل درمان است.

  • استفاده مداوم و بلند مدت از دمپایی و کفش های مخصوص خار پاشنه

باید در نظر داشته باشید درمان به روش استفاده از پاپوش های مخصوص درمان در بلند مدت جواب میدهد و بیمار همیشه باید در خانه بصورت مداوم از دمپایی خارپاشنه استفاده کرده و در خارج از منزل از کفش خارپاشنه.

تصویر خارپاشنه پا
تصویر خارپاشنه پا

دمپایی مخصوص درمان خارپاشنه چه فرقی با دمپایی طبی دارد؟

تفاوت اصلی یک دمپایی مخصوص درمان خارپاشنه با دمپایی طبی در نوع زیره آن است. دمپایی های که باعث درمان می شود دارای یک قسمتی است به نام پد خارپاشنه. این پد خارپاشنه قابل مشاهده و تشیخ نیست و در هنگام تولید زیره در داخل زیره قرار میگیرد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد سودجو نام دمپایی مخصوص خارپاشنه را روی محصول خود میگذارند درحالی که این ویژگی در همه دمپایی های طبی وجود ندارد. بنابر این حتما در فروشنده ای خرید کنید که کاملا مورد اطمینان شما باشد.

ویژگیهایی که یک دمپایی مخصوص درمان خار پاشنه باید داشته باشد

زیره دمپایی خارپاشنه از 3 لایه اصلی تشکیل شده که باید این 4 ویژگی مهم را داشته باشد:

زیره مخصوص دمپایی خارپاشنه
زیره مخصوص دمپایی خارپاشنه

  1. رویه و کفی دمپایی که ترجیحا باید از چرم طبیعی باشد و در طراحی آن برگرفته از حالت یک پای سالم می باشد ( یعنی بر آمدگی و فرو رفتگی های کف پا لحاظ شده )
  2. لایه اصلی که دارای یک لایه پد خارپاشنه پا می باشد که داخل زیره بین لایه کفی و زیره قرار میگیرد و با چشم قابل دیدن نیست.
  3. لایه سوم ( زیره ) که در آن گودی پاشنه پا و گودی کف پا و برامدگی های انگشت پا لحاظ شده و از میکرولایت مخصوصی ساخته می شود.
  4. ارتفاع لژ دمپایی باید 4 تا 4.5 سانت باشد ( استاندارد مخصوص دمپایی های طبی ارتوپدی)

معرفی چند مدل دمپایی خارپاشنه که باعث درمان میشود

برای دیدن مدلهاب دمپایی خارپاشنه که واقعا باعث درمان و بهبود بیماری می شود وارد لینک زیر شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.