منو
سبد خرید شما

آدرس فروشگاه های Sandal.ir

 

مشتریان گرامی :

برای اطمینان از کیفیت و اصل بودن کالایی که خریداری میکنید بهترین راه این است که از مراکز و فروشگاه هایی خرید کنید که ما به شما معرفی میکنیم  و از کیفیت کالایی که خریداری میکنید اطمینان داشته باشید.

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر بازار, بسیاری از توضیح کنندگان و فروشگاه ها برای پایین آوردن  قیمت کالا ها  و افزایش فروش خود اقدام به تهیه و فروش کالاهای بی کیفیت و ارزان قیمت و تقلبی میکنند تا فروش خود را افزایش بدهند. حتی برندهای با کیفیت ایرانی را گروهی کوپی کرده و برای سود جویی با کیفیت پایین به فروش میرسانند.

برای اینکه از کالایی خریداری میکنید از کیفیت و متریال و اصل بودن آن اطمینان داشته باشد بهترین روش شناخت فروشگاه و عرضه کننده آن می باشد. اگر بدانید که از فروشگاهی خرید میکنید در قبال کالایی که خریداری میکنید متعهد و پاسخگو هستند و همیشه بخاطر منافع شخصی و مالی اقدام به فروش کالای غیراصل و بی کیفیت نمی کنند با خیال راحتتری خرید میکنید.

البته افرادی هستند که هنوز شرافتمندانه تجارت کرده و کالای با کیفیت ارائه میکنند. ما با توجه به تجربه و شناختی که داریم تعدادی از فروشگاهایی که جنس با کیفیت ارائه می دهند را به شما معرفی میکنیم.

با سپاس

آدرس فروشگاه ها:

1.  تهران - خیابان شریعتی . نبش خیابان ظفر . مجتمع تجاری نگین ظفر . همکف . واحد 55      ( مردانه - زنانه - بچگانه - نوزادی )   تلفن تماس  :       22896550

2.  تهران - خیابان جردن . مرکزخرید پارس الهیه . زیرهمکف . واحد 3                                       (مردانه - زنانه - بچگانه - نوزادی )    تلفن تماس :        26213008

3.  تهران - خیابان شیراز شمالی  . فروشگاه صدرا اسپرت                                                      ( مردانه - زنانه )              تلفن تماس :        88042525

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات