منو
سبد خرید شما

درباره ما

فروشگاه ورزشی آلفااسپرت در سال 1374 افتتاح شد و در ابتدا  کار خودشو با خرده فروشی برروی برند های معتبر ورزشی شروع کرد. از ابتدا شروع فعالیت سیاست کاری ما تهیه محصولات ورزشی با کیفیت و اورجینال و همکاری با وار واردکنند گان اصلی برند های ورزشی و دوری از واسطه ها بوده تا بهترین کالا را با بهترین قیمت به مشتریان با وفای خود عرضه کند.

فروشگاه آلفااسپرت تجربه همکاری با برندهای بزرگی همچون برند های زیر را دارد.

رولربلید, روسز, تکنیکا, نایک, آدیداس, کانورس, فلوسی, رایدر, گرندا, رایدر, ایپانما, زاکسی, دوپه, آمازوناس, 

بیشتر فعالیت ما برروی پوشاک و کفش نایک بود و با توجه به تجربه ورزش حرفه ای رولر اسکیت که داشتیم شروع به فعالیت بروی برند های اسکیت مثل رولربلبد و روسز کردیم. با همکاری واردکنندگان اصلی این برندها در ایران شروع به همکاری با این شرکت ها در فروش خرده فروشی کردیم. 

با افت فروش این محصولات در بازار تصمیم به جایگزین کردن این محصولات با برند دیگری که فروش بهتری در بازار داشته باشد گرفتیم. با شناختی که از برند Converse  ( کانورس ) داشتیم تصمیم به همکاری با این شرکت گرفتیم. به مدت 8 سال توانستیم با این شرکت در بخش خرده فروشی همکاری داشته باشیم. ولی با شروع تحریم های آمریکا فروش این کالا به ایران نیز متوقف شد.

 

 

فروشگاه آلفااسپرت تجربه همکاری با برندهای بزرگی همچون برند های زیر را دارد.

رولربلید, روسز, تکنیکا, نایک, آدیداس, کانورس, فلوسی, رایدر, گرندا, کارتاگو, ایپانما, زاکسی, دوپه, آمازوناس, اسپیدو

 

 

با این وجود ما  به فعالیت خود ادامه دادیم . در سال 94 با توجه به اینکه ما در شهر های بزرگ و کوچک مشتریان با وفایی داشتیم که طرفدار محصولات و برندهای ما بودند ولی به دلیل محدود بودن امکانات ما و هزینه بر بودن, احداث فروشگاه خرده فروشی در تمامی شهرها  امکان پذیر نبود.

برای همین به دنبال راهی برای جلب رضایت همه مشتریان بودیم.

حال با توجه به اینکه سیاست کاری ما همیشه بر این اساس بوده که جنس اصل و اورجینال را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت از وارد کنندگان اصلی بدون واسطه به مشتریان عرضه کنیم و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عصر ارتباطات تصمیم به طراحی یک سایت خرده فروشی گرفتیم تا مشتریان ما در سراسر ایران به راحتی بتوانند کالای اصل و با کیفیت سفارش بدهند و در کمترین زمان تحویل گرفته و خیالی آسوده استفاده کنند.

به امید جلب رضایت مشتریان گرامی و با تشکر از حمایت شما 

 

 

راههای ارتباط با ما :

برای کسب اطلاعات در مورد برندهای ما و یا دیگر موارد می توانید با ادرس ایمیل

    info@sandal.ir

 

با ما در ارتباط باشید

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات