صندل استخری مردانه و 5 ویژگی اساسی که باید داشته باشد :

حتما بارها و بارها این ضرب المثل را شنیده اید که می گوید " هر سخنی جایی و هر نکته مکانی دارد " اگر به این ضرب المثل عقیده دارید  باید بذانید هر صندل و یا دمپایی مناسب برای استفاده در کنار دریا و یا استخر شنانیست. صندل اسخری باید ویژگیهایی داشته باشد که در این مقاله به آن میپردازیم

 1. ضد آب باشد : 

مهمترین ویژگی یک دمپایی استخری یا همان صندل استخری ضد آب بودن آن است. بسیاری از صندل ها هنگام تماس با آب, آب جذبشان میشود و این جذب آب باعث سنگینتر شدن وزن صندل میشود.دمپایی استخری باید ضد آب باشد. هنگام تماس با آب نباید آب به خورد صندل برود و باعث شود وزن آن بیشتر شود. به همین دلیل این مطلب که صندل استخری از چه موادی ساخته شده بسیار مهم است. بهترین و تخصصی ترین صندلهای استخری از پی وی سی ( PVC ) ساخته میشوند زیرا پی وی سی از دیگر موادی که از آن زیره را میسازند مثل PU , PV کمترین جذب آب را دارد در واقع اصلا آب را جذب نمی کند.

برای نمونه این دسته از صندل استخری مردانه را ببینید !

 

 1. ضد سرخوردن برروی سنگ و سرامیک :

زیره صندل باید کاملا ضد سرخوردن باشد و بروی سنگ و سرامیک لیز نخورد. زیاد شده که هنگام راه رفتن بروی سرامیک صندلی که به پا دارید لیز بخورد و زمین بخورید مخصوصا اگر در آن مکان آب نیز ریخته شده باشد. برای همین باید زیره صندل استخری ضد لیز خوردن باشد.

برند محبوب ایپانما در این خصوص میگوید :

برای ایجاد این ویژگی کمپانی های مختلف ترفند های خود را دارند. ما PVC را با 9 ماده سری دیگر ترکیب کرده و یک زیره عالی برای شما می سازیم

پس حتما صندل استخری بخرید که برروی سنگ و سرامیک لیز نخورد. بیشتر دمپایی استخری که الان در بازار وجود دارند این ویژگی را ندارند

 

 1. زیره صندل آجدار باشد :

حتما صندل استخری باید آجدار باشد و درای آج مناسبی هم باشد. خود این آجدار بودن در لیز نخوردن صندل برروی سطوحی همچون سرامیک بسیار تاثییر گذار است. یکی از صندلهای تخصصی استخری که بسیار به این ویژگی اهمیت داده برند Amazonas است. زیره فوق العاده و خاصی داره. زیره ای با آجهای بسیار خاص که برای کنار دریا و استخر شنا طراحی شده.

به شما پیشنهاد میدم اگر به دنبال یک صندل کاملا تخصصی و حرفه ای هستید حتما از صندل مردانه آمازوناس دیدن کنید

 

 1. انعطاف پذیری بالا

زیره دمپایی مردانه استخری باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد تا هنگام راه رفتن فشار وارده ب مهره های کمر را بگیرد و خود این انعطاف پذیری باعث طول امر بیشتر صندل نیز میشود. بویژه در قسمت پاشنه صندل کاملا نرم و انعطاف پذیر باید یاشد. جنس زیره صندل باید از مواد با کیفبت باشد تا در هنگام استفاده بلند مدت فرم و استایل خود را از دست ندهد و از همه مهمتر اینکه سطح ارتفاع صندل از سطح زمین کاسته نشود. بسیاری از صندل های مردانه استخری بعد از استفاده بلند مدت, لژ صندل ارتفاعش از سطح زمین کاسته میشود. و اون حالت و استایل روز اول را ندارند.

 

 1. صندل لاانگشتی یا صندل غیرلاانگشتی ؟

مد نظر داشته باشید که صندل لاانگشتی برای استفاده کنار استخرشنا و یا کنار دریا مناسبتر است ولی اگر به صندل لاانگشتی مردانه عادت ندارید از بین مدلهای صندل غیرلاانگشتی استخری, صندل موردنظر خود را انتخاب کنید. بند روی صندل یا تسمه صندل ( در صندل لاانگشتی یا دمپایی لانگشتی ) باید در این حال که نرم و راحت باشد, تا پا را اذیت نکند باید از جنس خوبی برخوردار باشد تا پاره نشود یا هنگام راه رفتن از جای خود خارج نشود.

 

 

امروزه صندل هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند کاملا زیره صندل طبی میباشد. یک صندل استخری حرفه ای با توجه به ویژگیهای ذکر شده می تونه چند منظوره استفاده بشه ( هم در کنار استخرشنا یا کنار دریا و هم در خانه به عنوان روفرشی ).

ما در وبسایت sandal.ir مجموعه ای از بهترین صندل یا دمپایی استخری مردانه را , از بهترین برند های روز دنیا را به شما معرفی میکنیم.

 

خلاصه آنچه که یک صندل استخری مردانه باید داشته باشد

 • ضد آب
 • ضد سرخوردن
 • کفه طبی
 • نرم و راحت
 • انعطاف پذیر
 • بند و زیره با دوام
 • زیره انعطاف پذیر

در لینک های زیر شما می توانید جدیدترین دمپایی استخری مناسب خود را انتخاب و با یک تخفیف عالی خرید کنید.

معرفی محصول عالی برای خرید :

صندل استخری مردانه

صندل استخری بچگانه

صندل استخری زنانه

 

معرفی چند وبسایت 

1. صندل استخری ایپانما

2. لوازم جانبی شنا