جدیدترین کفش اسپرت B27  محصول برند Dior بزودی وارد بازار میشود

کفش های کتانی B27 به زودی به صورت آنلاین و در فروشگاه های مختلف دیور عرضه می شوند ،محصولی جدید برای مردان که بیانگر روحیه ورزشی است که کیم جونز ، مدیر هنری مجموعه های مردانه Dior آن را مورد ستایش قرار می دهد. شما برای اولین بار می توانید ثبت نام کنید کفش کتانی مردانه جدید B27

تارخ عرضه به بازار

10/30/2020

 

حتما از جدیدترین دمپایی روفرشی مردانه نیز در وبسایت ما دیدن کنید

سفارش کفش اسپرت B27 دیور در اینجا

 


 

شوی لباس مردانه سال 2020 دیور ( DIOR ) :

جدیدترین طرح ها و دیزاین های لباس مردانه, زمستان 2020 - 2021 برند معروف دیور در یک شوی جذاب و چشم نواز لباس به نمایش گذاشته شد

دیور در این باره میگه:

گذشته ، حال ، لباس. برای مجموعه مردانه Dior در زمستان 2020-2021 ، مدیر هنری کیم جونز برای تجلیل از ظرافت بی انتها در خانه ، بایگانی دیور و نمادنگاری را ترسیم می کند. سفری به قلب قلقلک و ادای احترام به جودی بلم ، چهره محوری و نمادی از خلاقیت که همیشه به آینده نگاه می کند.
 

بخشهایی از ویدیو این شوی لباس مردانه را ببینید
 
 

 

در این شوی پوشاک مردانه برند دیور امسال بیشترین رنگهایی که به چشم می خورد, رنگهای طوسی, سفید, قهوه ای و رنگ سرمه ای است.

 

 

 
 

صندل مردانه کارتاگو مدل 11334 - 24656روفرشی مردانه کارتاگو مدل 11334

 

 

در این کالکشن زمستانه برند دیور امسال از پالتوهای مردانه بلند زیاد استفاده شده. در این پالتوها از رنگهای تیره و یا روشن استفاده شده.

 

عکس از شوی لباس مردانه برند دیور

 

 

 

چیزی که در این شوی لباس مردانه زیاد به چشم می خورد دستکش های بلند مردانه است. طرح و مدل این دستکشها کمتر در جای دیگه ای دیده شده.

 

عکس از شوی لباس مردانه دیور

 

عکس از شوی لباس مردانه دیور

 


 

   روفرشی مردانه رایدر مدل 11307

 


 

تصاویر شوی لباس مردانه برند دیور