منو
سبد خرید شما

تاریخچه برندها خوراک RSS

تاریخچه برندها:

پشت هر برند موفقی که در دنیا می بینید تاریخچه ای از تلاش و زحمت یک انسان موفق را میبینید که در طول زمانی طولانی و زحمت و پشتکار و با پشت سر گذاشتن مشکلات و ایمان داشتن به فکر و ایده ای که داشتند تونستند یک برند کوچک و نو پا را تبدیل به برند موفق و بزرگ در سرتاسر این کره خاکی کنند که میلیونها آدم را جذب خود و محصولات خود کرده.

تاریخچه ای جذاب و شنیدنی از شکستها و موفقیتها و افکار و ایده های جذاب که باعث موفقیت و یا حتی شکست یک برند شده است.

14 Oct در باره برند کارتاگو ( Cartago Sandals )
sandal.ir 0 404
درباره برند کارتاگو :کارتاگو اصولا برندی است ویژه آقایان. آقایانی که بسیار شیک پوش و مشکل پسند هستند. برای آقایانی که می خواهند خاص و در رفاه و راحتی کامل زندگی کنند. به همین دلیل صندل های کارتاگو بسیار نرم و راحت و ایده آل هستند .مدل های صندل کا..
03 Jun مقایسه جدیدترین صندل مردانه کارتاگو با جدیدترین صندل مردانه رایدر سال 2020 ؟
sandal.ir 0 547
 مقایسه جدیدترین صندل مردانه  کارتاگو با جدیدترین صندل مردانه رایدر سال 2020 !                صندل مردانه کارتاگو مدل 11334                                            صندل مردانه رایدر مدل 11307 تفاوتهای اساسی صندل کارتاگو با صندل رایدر..
13 Feb درباره برند ایپانما ( Ipanema Sandals )
sandal.ir 0 678
برند ایپانما ( Ipanema Brand ) :برند ایپانما بزرگترین تولیدکننده صندل و روفرشی و کفش های PVC در دنیا است. اولین کارخانه تولید این برند ( Ipanema ) در سال 1971 تاسیس شد هم اکنون سالانه بیش از 360 میلیون جفت صندل و روفرشی تولید می کند. بیش از 40% صا..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات