منو
سبد خرید شما

صندل طبی

صندل طبی

صندل طبی

خیلی ها وقتی در پای خود خود احساس درد یا ناراحتی می کنند به دنبال صندل طبی میگرند ولی اصولا قبل از اینکه مشکلی در آناتومی پا بوجود بیاید بهتر است صندل طبی استفاده کنید. امروزه متاسفانه خیلی از فروشنده ها ادعای فروش صندل طبی دارند و در عمل یک صندل غیر طبی را جای یک صندل طبی به خریدار می فروشند. صندل های طبی انواع مختلفی دارند چه از نظر متریالی و چه از کیفیتی بسیار متفاوت هستند. بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان صندل طبی با توجه به شرایط اقتصادی و گران شدن مواد اولیه و بالا رفتن قیمتها سعی در کم کردن قیمت تمام شده محصولات خود میکنند و این امر میسر نیست جز با کم کردن کیفیت اجناس و زدن از متریال جنس خود. 

یک صندل طبی مناسب و اصولی می تواند به تنهایی بسیاری از مشکلات زانو و پادردها و کمر دردها را کامل برطرف کند. حال ما با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده همیشه سعی میکنیم که با کمترین سود بهترین جنس را به مشتریان خود عرضه کنیم. این حق مشتری است که بهترین صندل طبی را با بهترین قیمت خرید کند. مابهترین را به شما معرفی میکنیم.

خرید صندل طبی زنانه

خرید صندل طبی مردانه

خرید دمپایی طبی زنانه

خرید دمپایی طبی مردانه

7 ویژگی که یک صندل طبی مناسب باید دارا باشد:

  1. صندل طبی انتخاب کنید که کفی صندل کاملا متناسب با کف پایتان باشد
  2. گودی پای شما را کامل در بر بگیرد
  3. زیره صندل طبی, قابلیت ضربه گیری داشته باشد
  4. زیره صندل طبی نرم و راحت باشد
  5. صندل طبی کاملا انعطاف پذیر باشد
  6. کیفیت و دوام بالایی داشته باشد
  7. کاملا سایز صندل طبی متناسب با پای فرد باشد اصلا بزرگ یا کوچک نباشد

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات