منو
سبد خرید شما

خرید صندل طبی زنانه خارجی ایرانی + 8 ماه گارانتی + ارسال رایگان پستی

خرید صندل طبی زنانه خارجی ایرانی + 8 ماه گارانتی + ارسال رایگان پستی

صندل طبی زنانه

 خانم‌ ها صندل را چیزی بیش از یک پوشینه محافظ پا می‌دانند. صندل کامل کننده تیپ تابستانی آن‌ها در بیرون از خانه، مراقب پای آن‌ها در ساحل و کنار استخر و عنصری برای افزایش جذابیتشان در منزل است. به همین دلیل است که اغلب خانم‌ها در زمان خرید صندل دقت و وسواس زیادی به خرج می‌دهند. طراحان و تولید کنندگان صندل نیز هر روز مدل‌های جدیدی از این محصول را روانه بازار می‌کنند تا هر خانمی با هر سطح از سلیقه و نیازی بتواند صندل طبی مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را بخرد.

 

از جدیدترین مدلهای  دمپایی زنانه طبی  دیدن کنید

 

اما برای خرید صندل طبی زنانه مناسب باید شاخص‌های خاصی را در نظر گرفت تا آنچه انتخاب می‌شود مناسبترین کیفیت را داشته باشد و از نظر کاربرد نیز مفیدترین باشد.

 

صندل طبی زنانه

 

هنگام خرید صندل طبی زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

گرچه زیبایی ظاهری صندل مهم است، اما این موضوع نباید شما را از توجه به کیفیت کفی و رویه صندل غافل کند. صندل طبی زنانه چرمی مناسبترین و اصولی ترین انتخاب ممکن است. ضمن آن که در حال حاضر صندل طبی چرم زنانه نیز علاوه بر کیفیت از نظر ظاهری نیز بسیار شیک و جذاب طراحی می‌شوند. منظور از صندل طبی زنانه چرمی , صندل طبی است که از چرم طبیعی ساخته شده باشد نه از چرم مصنوعی. صندل طبی زنانه چرم که از چرم طبیعی ساخته شده باشد الاوه بر اینکه باعث میشود پا شما کمتر عرق کند بلکه باعث میشود پای شما دچار حساسیت های پوستی نشود.

 

از جدیدترین مدلهای  دمپایی طبی ارتوپدی زنانه نیز دیدن کنید

 

 • اگر قصد شما از خرید صندل طبی زنانه این است که در بهار و تابستان با آن بیرون بروید پس به شکل کفی صندل خیلی دقت کنید.
 •  قسمت لژ و زیره صندل خیلی مهم هستند. شما قرار است با این صندل راه بروید؛بنابراین نباید لژ یا زیره آن طوری باشد که فشار راه رفتن روی زمین به کمر و زانوهای شما منتقل شود.

 • کفی صندل طبی زنانه باید به اندازه کافی ضخیم باشد، قوس مناسب داشته باشد تا گودی داخلی پا را بپوشاند، جنس مرغوبی داشته باشد و سبب سر خوردن پا یا عرق کردن بیش از حد آن نشود.

 • در زمان خرید صندل طبی زنانه به این موضوع نیز دقت داشته باشید که عرض صندل منتخب شما باید با عرض پایتان تناسب داشته باشد. انگشتان پای شما نباید از کناره‌های صندل بیرون بزند یا از قسمت جلوی صندل آویزان باشد.

 • صندل نیز باید درست مثل کفش از نظر سایز کاملاً مناسب سایز پای شما باشد. این مسئله را در زمانی که اقدام به خرید اینترنتی صندل طبی زنانه می‌کنید به شدت مورد توجه قرار دهید. صندل نباید از پای شما بزرگ‌تر یا کوچک‌تر باشد.

 • صندل طبی زنانه باید به اندازه کافی در قسمت کفی و رویه منعطف باشد تا پا به راحتی در آن حرکت کند.

 • اگر صندل منتخب شما رویه ضخیم دارد دقت کنید که این رویه فشار زیادی به پای شما وارد نکند.

 • بند صندل‌های بندی باید قابل تنظیم باشد. برخی از انواع صندل پس از مدتی که استفاده می‌شوند کمی جا باز می‌کنند؛بنابراین بند روی آن‌ها باید قابل تنظیم باشد تا بتوان اندازه آن را متناسب با سایز رویه پا تغییر داد.

 • اگر صندل را برای استفاده در یک مهمانی تهیه می‌کنید به رنگ و جنس لباسی که قرار است با این صندل پوشیده شود دقت کنید.

 • اگر صندل را برای تیپ تابستانی خود می‌خواهید رنگ و جنس آن را با روسری و کیف خود هماهنگ کنید.

 • قیمت صندل طبی زنانه آخرین ویژگی مهمی است که باید به آن توجه کنید. البته بدیهی است که اگر صندل مرغوبی می‌خواهید که عمری طولانی داشته باشد، باید قید صندل‌های ارزان قیمت و معمولی را بزنید. گرچه خریدن یک صندل مرغوب نه تنها خرج کردن پول اضافه نیست که سرمایه گذاری کردن روی سلامت پای شماست.

 • اگر صندل لاانگشتی دوست دارید، ضخامت بندینک آن را در نظر داشته باشید تا مبادا این بندینک به انگشتان پای شما آسیب وارد کند.

دیدن تنوع صندل زنانه

 

صندل طبی زنانه

 

خرید اینترنتی صندل طبی زنانه خارجی و ایرانی از فروشگاه Sandal.ir

در فروشگاه Sandal.ir سعی شده که همه محصولاتی که برای خرید اینترنتی صندل طبی زنانه مناسب به شما معرفی میکند همه ویژگی‌های فوق را داشته باشد، فروشگاه آنلاین Sandal.ir اعتماد کنید. آنچه در قفسه صندل های طبی زنانه این فروشگاه وجود دارد ترکیبی گلچین شده از میان صدها مدل صندل طبی خارجی و ایرانی است. هنگام خرید اینترنتی صندل طبی زنانه سعی کنید صندل طبی انتخاب کنید با ترجیحا دارای گارانتی باشد.

کیفیت، تنوع جنس و مرغوبیت کالا بخشی از ویژگی‌های انواع صندل طبی زنانه خارجی و صندل طبی زنانه ایرانی موجود در این فروشگاه است. صندل طبی زنانه خارجی از برندهای معتبر جهانی. همراه با ضمانت اورجینال بودن محصول. شما مشتریان در این فروشگاه امکان انتخاب بین صندل طبی زنانه خارجی و صندل طبی زنانه ایرانی را دارید. امکان مقایسه کیفیت و قیمت هم زمان. شما مناسبترین و با کیفیتترین صندل طبی را می توانید انتخاب کنید.

شاید بتوتن گفت این تنها فروشگاهی هست که شما هم امکان انتخاب صندل طبی زنانه خارجی را دارید و هم صندل طبی زنانه ایرانی آن هم با مناسبترین قیمت.

فرقی نمی‌کند که صندل را برای مهمانی می‌خواهید یا قرار است با آن تیپ تابستانی خود را تکمیل کنید. شکی نیست که آنچه را که دوست دارید و مناسب شماست در فروشگاه Sandal.ir پیدا خواهید کرد.

 

چند اشتباه بزرگ ولی رایج هنگام خرید صندل طبی زنانه

 • هرگز هنگام خرید تنها ارزان بودن قیمت صندل طبی را درنظر نگیرید. حتما در نظر داشته باشید که ارزان بودن قیمت باعث بی کیفیت شدن صندل نیز می شود
 • هرگز یک صندل طبی زنانه با زیره خشک و غیر انعطاف پذیر را انتخاب نکنید
 • هرگز یک صندل طبی زنانه با ارتفاع بیش از 4.5 سانتیمتر انتخاب نکنید
 • هرگز صندل طبی انتخاب نکنید که از پای شما بزرگتر یا کوچکتر باشد. دقیقا سایز پاتون خرید کنید.
 • هرگز صندل طبی انتخاب نکنید که گودی کف پای شما را در بر نمی گیرد
 • هرگز صندل طبی زنانه انتخاب نکنید که زیره آجدار ندارد و یا آج مناسبی ندارد

 

صندل طبی چرم زنانه

پرسش و پاسخ 

 1. آیا می دانید بزرگترین اشتباهی که هنگام خرید یک صندل طبی زنانه مرتکب می شوید چیست؟

پاسخ : دوتا از بزگترین اشتباهاتی که خانمها هنگام خرید صندل طبی زنانه مرتکب می شوند عبارتند از :

الف) کیفیت فدای قیمت میشود

ب) صندل طبی زنانه انتخاب کنید که ارتفاع پاشنه آن بیش از 4.5 سانتیمتر باشد

 

 1. هنگام انتخاب صندل طبی زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

پاسخ :

الف) لژ یا زیره آن طوری باشد که فشار راه رفتن روی زمین به کمر و زانوهای شما منتقل نشود

ب) کفی صندل طب زنانه باید به اندازه کافی ضخیم باشد، قوس مناسب داشته باشد تا گودی داخلی پا را بپوشاند

ج) صندل نیز باید درست مثل کفش از نظر سایز کاملاً مناسب سایز پای شما باشد

چ) قیمت صندل طبی زنانه آخرین ویژگی مهمی است که باید به آن توجه کنید. البته بدیهی است که اگر صندل مرغوبی می‌خواهید که عمری طولانی داشته باشد، باید قید صندل‌های ارزان قیمت و معمولی را بزنید.

 

 1. آیا لزوما یک صندل طبی زنانه گران قیمت برای تمام خانمها مناسب خواهد بود؟

پاسخ: خیر. صندل طبی زنانه طبی گران قیمت شاید از نظر کیفیت عالی باشد ولی شاید صندل طبی زنانه که انتخاب می کنید مناسب برای پای شما نباشد و گودی پای شما را پر نکند و برای اناتومی پای شما مناسب نباشد. پس حتما صندل طبی که انتخا ب میکنید را قبل از کندن اتیکت, آن را برروی فرش منزلتان چند ساعتی امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که این صندل برای پای شما راحت و مناسب است

 

برند: میشل مدل: 02/110
صندل طبی لاانگشتی زنانه تمام چرمصندل طبی زنانه کفه طبی ارتوپدی صندل لژدار ارتفاع لژ ( پاشنه پا) 4.5 سانت کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی ساخت ایرانویژگی های زیره صندل طبی زنانه san..
1,650,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17555/90058
شرح کالا :کفش صندل زنانه زاکسی مدل 17555 ساخته شده از PVC درجه یک. برای راحتی شما در طراحی این محصول از دو تا بند از جنس PVC استفاده شده ( یک یند روی پا و یک بند برای پشت پا که با طرح خاصی دور مچ  پا بسته میشود ) که قابل تنظیم می باشد. زیره صندل طبی و بسیار نرم و راحت است , زیره کاملا انعطا..
1,890,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17652/90079
شرح کالا :صندل زنانه زاکسی مدل 17652 ساخته شده از PVC  درجه یک. برای راحتی شما در طراحی این محصول از سه تا بند چسبی استفاده شده ( دو تا یند روی پا و یک بند برای پشت پا که دور مچ  پا بسته میشود) که قابل تنظیم می باشد. زیره صندل طبی و بسیار نرم و راحت است , زیره کاملا انعطاف پذیر می باشد..
1,890,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17652/90401
شرح کالا :صندل زنانه زاکسی مدل 17652 ساخته شده از PVC  درجه یک. برای راحتی شما در طراحی این محصول از سه تا بند چسبی استفاده شده ( دو تا یند روی پا و یک بند برای پشت پا که دور مچ  پا بسته میشود) که قابل تنظیم می باشد. زیره صندل طبی و بسیار نرم و راحت است , زیره کاملا انعطاف پذیر می باشد..
1,890,000 تومان
برند: میشل مدل: 05/110
صندل طبی جلو بسته زنانه میشل کد 05 - 110صندل زنانه میشل صندل جلو بسته صندل لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ویژگی های زیره صند..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 102/113
صندل طبی لاانگشتی زنانه میشل کد 102/113صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار زنانه ارتفاع پاشنه 4.5 سانت کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک ساخت ایرانویژگی های زیره صندل طبی زنانه sandal.irزیره صندل میشل از 4 لایه اصلی تشکیل شده ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/110
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 110صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان:..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/113
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 113صندل میشل مدل زنانه لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیز خوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ طوسی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان:..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/120
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 120صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی بند صندل به رنگ صدفی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان: ..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 033/110
صندل طبی زنانه میشل کد 033 - 110صندل طبی زنانه میشل صندل لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک دارای بند دور پا قابل تنظیم بند دور پا چسبی زیره صندل به رنگ مشکی بند و رویه صندل به رنگ مشکی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده  ..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 033/113
صندل طبی زنانه میشل کد 033 - 113صندل زنانه میشل صندل لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک دارای بند دور پا قابل تنظیم بند دور پا چسبی ویژگی های زیره صندل زنانه 033 - 113زیره صندل میشل از 4 لایه اصلی تشکیل شدهکفی چر..
1,950,000 تومان
برند: Miscellaneous مدل: 08/120
صندل طبی زنانه میشل کد 08صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ صدفی طرح دار روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانخرید صندل طبی زنانه ..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 102/122
صندل طبی لاانگشتی زنانه میشل کد 102 - 122صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار زنانه کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ سبز روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانویژ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 102/126
صندل طبی لاانگشتی زنانه میشل کد 102 - 126صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار زنانه کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای عسلی بند دمپایی به رنگ قهوه ای عسلی روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 110/110
صندل طبی زنانه میشل کد 110 - 110صندل طبی زنانه میشل صندل طبی لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک دارای بند دور پا قابل تنظیم با سگک بند سگک دار + کش دار زیره صندل به رنگ مشکی بند و رویه صندل به رنگ مشکی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک ..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 112/110
صندل زنانه طبی میشل کد 112 - 110صندل طبی زنانه میشل کفه طبی صندل لژدار پشته پا بسته کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی طرح دار روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ویژگی..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 112/113
صندل طبی زنانه میشل کد 112 - 113صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ طوسی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران ویژگی های..
1,850,000 تومان
برند: Miscellaneous مدل: 10134
صندل زنانه طبی پادنا مدل 10134صندل طبی رویه چرم ارتفاع پاشنه 4.5 سانتیمتر ارتفاع پنجه 2.5 سانتیمتر ساخت ایران مناسب برای:روفرشی استفاده در منزل و پیاده روی..
259,000 تومان
برند: میشل مدل: 04/119
صندل طبی جلو بسته زنانه میشل کد 04 - 119صندل طبی مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل  بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای روی زیره صندل لوگوی ( Michele ) حک شدهصندل طبی جلو بسته پرستاری زنا..
1,850,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17555/90117
شرح کالا :صندل زنانه زاکسی مدل 17555 - 90117 ساخته شده از PVC درجه یک. برای راحتی شما در طراحی این محصول از دو تا بند از جنس PVC استفاده شده ( یک یند روی پا و یک بند برای پشت پا که با طرح خاصی دور مچ  پا بسته میشود ) که قابل تنظیم می باشد. زیره صندل طبی و بسیار نرم و راحت است , زیره کاملا ا..
1,890,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17652/90081
شرح کالا :صندل زنانه زاکسی مدل 17652 ساخته شده از PVC  درجه یک. برای راحتی شما در طراحی این محصول از سه تا بند چسبی استفاده شده ( دو تا یند روی پا و یک بند برای پشت پا که دور مچ  پا بسته میشود) که قابل تنظیم می باشد. زیره صندل طبی و بسیار نرم و راحت است , زیره کاملا انعطاف پذیر می باشد..
1,890,000 تومان
برند: میشل مدل: 028/110
صندل طبی زنانه میشل کد 028 - 110صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی رویه صندل به رنگ مشکی رویه صندل دارای دو بند قابل تنظیم بروی کفه و زیره صندل&n..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 05/120
صندل طبی جلو بسته زنانه میشل کد 05 - 120صندل زنانه میشل صندل جلو بسته صندل لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ صدفی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ویژگی های زیره صند..
1,850,000 تومان
صندل طبی زنانه جلو بسته میشل کد 05 - 122 صندل طبی زنانه جلو بسته میشل کد 05 - 122
حراج -25 %
برند: میشل مدل: 05/122
صندل طبی جلو بسته زنانه میشل کد 05 - 122صندل زنانه میشل صندل جلو بسته صندل لژدار کفی صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ سبز روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ویژگی های زیره صندل..
1,390,000 تومان 1,850,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 64 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات