منو
سبد خرید شما

خرید صندل نوزادی پسرانه دخترانه خارجی و ایرانی + ارسال رایگان پستی

خرید صندل نوزادی پسرانه دخترانه خارجی و ایرانی + ارسال رایگان پستی

صندل نوزادی

استفاده از انواع مدل‌های مختلف صندل در فصل گرما مختص به سن خاصی نبوده و از همان اوایل نوزادی نیز معمولاً مشاهده می‌شود که والدین تمایل دارند برای کودکان خردسال خود صندل نوزادی خریداری نمایند. اگرچه نوزادان تا سن 18 ماهگی از صندل فقط به عنوان یک پاپوش استفاده می‌کنند، اما از این سن به بعد با توجه به اینکه شروع به راه‌رفتن می‌کنند، معمولاً آنها دوست دارند خودشان در خیابان راه بروند.

بنابراین والدین باید در هنگام انتخاب و خرید صندل‌های نوزادی برای کودکانشان دقت و توجه لازم را داشته باشند و سعی کنند یک صندل مناسب را برای او خریداری نمایند که در هنگام راه‌رفتن به پای کودک آسیب وارد نکند. لذا شما والدین گرامی قبل از خرید یک صندل نوزادی مناسب باید نکاتی را مدنظر داشته باشید تا کودک خردسال دلبندتان هنگام راه‌رفتن با صندل احساس راحتی نماید.

صندل نوزادی

یک صندل نوزادی مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک صندل مناسب نوزادی باید دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر باشد:

 • یک صندل مناسب نوزادی باید دارای کفی طبی باشد تا پای نوزاد در آن عرق نکند.
 • یک صندل مخصوص نوزادان باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشد که کاملاً سبک و راحت بوده و از انعطاف‌پذیری خوبی نیز برخوردار باشد تا پای نوزاد اذیت نشود.
 • ضد آب بوده و حالت ضربه گیر داشته باشد.
 • سایز و اندازه صندل‌های نوزادی معمولاً بین 19 تا 26 در نظر گرفته می‌شود.

 

جدیدترین مدل های دمپایی بچگانه در Sandal.ir
جدیدترین مدل های دمپایی لاانگشتی بچگانه در Sandal.ir

 

نکات مهم در هنگام خرید صندل نوزادی

چنانچه قصد دارید برای کودک خردسال خود یک صندل مناسب را خریداری نمایید، سعی کنید قبل از انتخاب آن حتماً به نکات زیر توجه نمایید:

 1. به زیره صندل حتماً توجه نمایید.

زیره صندل‌های نوزادی باید حتماً آج‌دار و کاملاً ضد سرخوردن باشد که در هنگام راه‌رفتن کودک بر روی سرامیک یا سنگ لیز نخورد. امروزه برخی از تولیدکنندگان صندل‌های نوزادی، زیره این صندل‌ها را از موادی درست می‌کنند که سطح اصطکاک زیره صندل با سنگ و سرامیک را بیشتر می‌کند و مانع از زمین‌خوردن کودک براثر لیز خوردن یا سرخوردن می‌شود.

 1. به ارتفاع زیره صندل از سطح زمین و همچنین نرمی پاشنه صندل حتماً توجه نمایید.

پاشنه صندل نوزاد باید نسبت به پنجه آن دارای ارتفاع بیشتری باشد تا در صورتی که کودک خردسال شما هنوز در راه‌رفتن مهارت زیادی ندارد، بتواند تعادل خود را بهتر حفظ کند و از سمت عقب به زمین نخورد. پاشنه صندل‌های نوزادی باید حالت ارتعاشی نیز داشته و منعطف باشد.

 1. به رویه صندل حتماً توجه نمایید.

سعی کنید مدلی از صندل را برای کودک خردسال خود خریداری کنید که رویه صندل و تسمه روی پای آن حتماً از مواد درجه یک، با کیفیت و محکم باشد. زیرا در غیر این صورت براثر تابش نور خورشید صندل‌های درست شده از مواد نامرغوب، کیفیت خود را از دست داده و بندهای روی پای صندل به‌مرورزمان از جای خود خارج می‌شوند.

 1. به انعطاف‌پذیری زیره صندل توجه نمایید.

در موقع خرید صندل برای کودک خردسال خود مدلی را انتخاب کنید که زیره آن کاملاً انعطاف‌پذیر باشد چراکه این ویژگی موجب می‌شود، به مهره‌های کمر و زانوی کودک در هنگام راه‌رفتن فشاری وارد نشود. علاوه بر این زیره منعطف باعث می‌شود پای کودک در داخل صندل کاملاً راحت باشد.

 1. به قیمت صندل نوزادی توجه نمایید.

در هنگام خرید صندل نوزادی دخترانه و یا صندل نوزادی پسرانه باید توجه داشته باشید که قیمت صندل نوزادی باید متناسب با جنس، مدل و طرح، دوام، مرغوبیت و ماندگاری آن باشد. در نظر داشته باشید که صندل نوزادی با مارک و برند معتبر حتماً از لحاظ قیمتی گران‌تر از دیگر انواع است. ولی شما محصولی خرید کردید که تمام استاندارد های لازم برای حفاظت از پای فرزندتان در آن رعایت شده.

 

آیا صندل‌ نوزادی لاانگشتی می‌تواند برای کودک خردسال مناسب باشد؟

دیگر نگران نباشید، شما والدین عزیز می‌توانید برای کودک خردسال خود صندل‌های نوزادی لاانگشتی بخرید در صورتی که به این موارد توجه داشته باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی صندل‌ نوزادی انگشتی در بازار وجود دارند که در ساخت آنها از موادی استفاده شده است که انگشتان پای کودکان خردسال آسیب نبیند.

تولیدکنندگان صندل‌ نوزادی، این صندل‌ها را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند که بندهای آنها کاملاً نرم و راحت و استاندارد باشد تا انگشتان پای کودکان خردسال اذیت نشود.

صندل نوزادی لاانشگتی

 

صندل نوزادی لا انگشتی در دو مدل زیر طراحی و تولید می‌شود:

 • صندل نوزادی دخترانه لا انگشتی
 • صندل نوزادی پسرانه لا انگشتی

بنابراین شما والدین عزیز اگر قصد خرید صندل‌ نوزادی انگشتی را برای کودک خردسال خود دارید، حتماً به بندهایی که در بین انگشت پای آنها قرار میگیرد توجه نمایید. این بندها باید بسیار نرم و راحت باشند، از دوام و کیفیت بالایی برخوردار بوده و به راحتی از جای خود خارج نشوند.

 

خرید اینترنتی صندل نوزادی

اگر قصد خرید اینترنتی انواع صندل‌ نوزادی برای کودکان دلبند خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی sandal.ir حتماً سری بزنید. در این فروشگاه انواع صندل‌ نوزادی دخترانه و پسرانه در مدل‌های و طرح‌های گوناگون و متنوع روفرشی، چسبی، بندی، لا انگشتی و ... که برای کودکان خردسال شما مناسب باشد، وجود دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به فروشگاه sandal.ir نمونه‌های مختلف این صندل را مشاهده نموده و از قیمت صندل نوزادی هم برای دختربچه‌ها و هم برای پسربچه‌ها مطلع شوید و در صورت انتخاب، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

✽✽✽ توجه : اگر سایز پای فرزند شما از 25 بزرگتر می باشد حتما از مدلهای صندل بچگانه نیز دیدن کنید

پرسش و پاسخ درباره صندل نوزادی

سوال : زیره صندل نوزادی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

پاسخ: هنگام خرید صندل نوزادی برای کودکان خردسال توجه داشته باشید که:

 • زیره صندل حتماً طبی باشد.
 • ارتفاع پاشنه صندل از زمین بیشتر از ارتفاع پنجه باشد.
 • صندل در قسمت پاشنه حالت ارتعاش پذیری و ضربه‌گیری داشته باشد.

سوال: آیا می‌توان برای کودک خردسال خود صندل نوزادی لاانگشتی خرید؟

پاسخ: در صورتی منا سب است که:

 • اولاً زیره صندل باید از مواد مرغوب ساخته شده باشد و کاملا طبی باشد
 • ثانیاً بندهایی که در بین انگشتان پای کودک قرار میگیرد بسیار نرم و راحت باشد.
 • ثالثاً دوام خوبی داشته باشد و بندهای صندل نوزادی به‌راحتی از جای خود خارج نشود.

سوال: صندل نوزادی مناسب باید چگونه باشد؟

پاسخ: یک صندل نوزادی مناسب برای کودکان خردسال باید در هنگام راه‌رفتن بسیار سبک و راحت باشد، کفی صندل باید حتماً طبی باشد، ضد آب بوده و حالت ضربه‌گیر داشته باشد تا کودک روی سطوح مختلف لیز نخورد. از اندازه و سایز مناسب برخوردار باشد. دوام و کیفیت بالایی نیز داشته باشد.

برند: Cartago مدل: 11120/22960
صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11120:یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که بالایه ای ابر اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد. زیره صندل به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیری داشته باشد و قسمت پاشنه پا , فشاری که به مهره..
1,200,000 تومان
صندل نوزادی دوپه مدل 908 - 223 صندل نوزادی دوپه مدل 908 - 223
حراج -35 %
برند: Dupe مدل: 908/223
صندل نوزادی دوپه مدل 908 - 223سایز 19تا 26 برای سن 7ماهه تا 4 سال از جنس ابری ضد آب کفه صندل به رنگ سرمه ای .طرح دار بند صندل به رنگ قرمز روی بند صندل لوگوی برند Dupe حک شده ساخت برزیل مناسب برای مصارف :مصارف خانگی  روفرشی  استخر کناردریا ..
299,000 تومان 459,000 تومان
صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90103 + اورجینال صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90103 + اورجینال
حراج -25 %
برند: Zaxy مدل: 17251/90103
!function(e){if(!window.pintrk){window.pintrk = function () { window.pintrk.queue.push(Array.prototype.slice.call(arguments))};var n=window.pintrk;n.queue=[],n.version="3.0";var t=document.createElement("script");t.async=!0,t.src=e;var r=document.getElementsByTagName("script")[0]; r.par..
899,000 تومان 1,200,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17468/90059
در باره محصول :پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17468_90059 : صندل های نوزادی زاکسی جنس ژله ای دارد از PVC ساخته شده. این جنس ژله ای باعث میشود پای کودک در درون صندل کاملا نرم و راحت باشد و حالت انعطاف پذیری بسیار عالی داشته باشه. علاوه بر انعطاف پذیری زیره بگونه ای طراحی شده که هنگام راه رفتن فشار وارده ..
999,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17468/90063
در باره محصول :پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17468_90063 : صندل های نوزادی زاکسی جنس ژله ای دارد از PVC ساخته شده. این جنس ژله ای باعث میشود پای کودک در درون صندل کاملا نرم و راحت باشد و حالت انعطاف پذیری بسیار عالی داشته باشه. علاوه بر انعطاف پذیری زیره بگونه ای طراحی شده که هنگام راه رفتن فشار وارده ..
999,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17468/90064
درباره محصول :پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17468_90064 : صندل های نوزادی زاکسی از PVC + 9 ماده دیگر ساخته شده اند که باعث ایجاد حالت ژله ای و انعطاف پذیری در زیره صندل می شود. علاوه بر انعطاف پذیری زیره بگونه ای طراحی شده که هنگام راه رفتن فشار وارده از سطح زمین را گرفته و مانع از وارد شده فشار ناشی ا..
999,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17468/90103
در باره محصول :پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17468_90103 : این مدل از PVC ساخته شده وزیره جنس ژله ای داره که باعث میشود پای کودک در درون صندل کاملا نرم و راحت باشد و حالت انعطاف پذیری بسیار عالی داشته باشه. پاپوش علاوه بر انعطاف پذیری زیره آن بگونه ای طراحی و ساخته شده که هنگام راه رفتن فشار وارده از س..
999,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11120/22989
شرح کالا :صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11120 یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که بالایه ای ابر اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد. زیره صندل به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیری داشته باشد و قسمت پاشنه پا , فشاری ک..
1,200,000 تومان
صندل نوزادی کارتاگو مدل 11210 - 23139 صندل نوزادی کارتاگو مدل 11210 - 23139
حراج -38 %
برند: Cartago مدل: 11210/23139
شرح کالا :صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11210: یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که با لایه ای اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد . زیره صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است و به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیر داشته با..
799,000 تومان 1,290,000 تومان
برند: Zaxy مدل: 17379/90168
شرح کالا:کفشهای نوزادی بچگانه Zaxy مدل 17379 90168 حاصل یک طراحی عالی و ساخته شده با, بالاترین استاندارد و کیفیت در برزیل است. کفش زاکسی مدل  17379 یکی از جدیدترین مدلهای کفش  نوزادی می باشد که دارای رویه پارچه ای , نرم و راحت و کفه طبی ویژه خردسالالن می باشد.. زیره کفش از جنس پی وی سی..
1,929,000 تومان
صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 21038 صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 21038
حراج -17 %
برند: Ipanema مدل: 26047/21038
شرح کالا:صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 21038 :صندل نوزادی ایپانما جزو بهترین برند های تخصصی تولید کننده صندل برای نوزادان و بچه ها می باشد. این مدل 26047 یکی از پرفروشترین این صندل ها از سال 2019 تا کنون می باشد. انهم به دلیل طراحی بسیار عالی که این صندل دارد. بسیار طرح خاصی دارد در ت..
999,000 تومان 1,200,000 تومان
صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23321 صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23321
حراج -17 %
برند: Ipanema مدل: 26047/23321
شرح کالا:صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23321 :صندل های نوزادی ایپانما جزو بهترین برند های تخصصی تولید کننده صندل برای نوزادان و بچه ها می باشد. این مدل 26047 یکی از پرفروشترین این صندل ها از سال 2019 تا کنون می باشد. انهم به دلیل طراحی بسیار عالی که این صندل دارد. بسیار طرح خاصی دارد در تم..
999,000 تومان 1,200,000 تومان
صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23407 صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23407
حراج -17 %
برند: Ipanema مدل: 26047/23407
شرح کالا:صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23407 :صندل های نوزادی ایپانما جزو بهترین برند های تخصصی تولید کننده صندل برای نوزادان و بچه ها می باشد. این مدل 26047 یکی از پرفروشترین این صندل ها از سال 2019 تا کنون می باشد. انهم به دلیل طراحی بسیار عالی که این صندل دارد. بسیار طرح خاصی دارد در تم..
999,000 تومان 1,200,000 تومان
صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23658 صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23658
حراج -17 %
برند: Ipanema مدل: 26047/23658
شرح کالا:صندل نوزادی ایپانما مدل 26047 - 23658 :صندل های نوزادی ایپانما جزو بهترین برند های تخصصی تولید کننده صندل برای نوزادان و بچه ها می باشد. این مدل 26047 یکی از پرفروشترین این صندل ها از سال 2019 تا کنون می باشد. انهم به دلیل طراحی بسیار عالی که این صندل دارد. بسیار طرح خاصی دارد ..
999,000 تومان 1,200,000 تومان
برند: Barbie مدل: 21675/20505
شرح کالا:باربی یکی از محبوبترین برندهای روز دنیاست که عروسکهایی که برای کوکان تولید میکنه زیان زد خاص و عام است. ولی با توجه به اینکه این برند در دنیا بسیار محبوب است امروزه تنوع تولیداتش را از اسباب بازی و عروسک پا فراتر گذاشته و اقدام به تولید کفش و پوشاک و ... برای کودکان نیز کرده. صندل و کفش..
1,290,000 تومان
برند: Barbie مدل: 21675/21551
شرح کالا:باربی یکی از محبوبترین برندهای روز دنیاست که عروسکهایی که برای کوکان تولید میکنه زیان زد خاص و عام است. ولی با توجه به اینکه این برند در دنیا بسیار محبوب است امروزه تنوع تولیداتش را از اسباب بازی و عروسک پا فراتر گذاشته و اقدام به تولید کفش و پوشاک و ... برای کودکان نیز کرده. صندل و کفش..
1,290,000 تومان
برند: Barbie مدل: 21675/24653
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "Product", "name": "صندل نوزادی باربی مدل 21675 - 24653", "image": "https://sandal.ir/image/cache/catalog/Barbie/barbie-sandals-21675-24653-1000x1000.jpg", "description": "صندل باربی ( Barbie ) مدل 21675 - 24653: این صندل از جنس پی وی س..
1,290,000 تومان
صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90105 + اورجینال صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90105 + اورجینال
حراج -25 %
برند: Zaxy مدل: 17251/90105
در باره محصول :صندل و پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90105 : صندل های نوزادی زاکسی جنس ژله ای دارد. این جنس ژله ای باعث میشود پای کودک در درون صندل کاملا نرم و راحت باشد. با توجه به اینکه کف پای کودکان زیر 4 سال صاف است زیره صندل برای این گروه سنی کاملا طبی و انعطاف پذیر طراحی شده. پاشنه صندل دا..
899,000 تومان 1,200,000 تومان
صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90163 + اورجینال صندل نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90163 + اورجینال
حراج -25 %
برند: Zaxy مدل: 17251/90163
در باره محصول :صندل و پاپوش نوزادی زاکسی مدل 17251 - 90163 : صندل های نوزادی زاکسی جنس ژله ای دارد. این جنس ژله ای باعث میشود پای کودک در درون صندل کاملا نرم و راحت باشد. با توجه به اینکه کف پای کودکان زیر 4 سال صاف است زیره صندل برای این گروه سنی کاملا طبی و انعطاف پذیر طراحی شده. پاشنه صندل دا..
899,000 تومان 1,200,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11210/20116
شرح کالا :صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11210: یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که با لایه ای اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد . زیره صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است و به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیر داشته با..
1,290,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11210/24362
شرح کالا :صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11210: یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که با لایه ای اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد . زیره صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است و به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیر داشته با..
1,290,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11210/24644
شرح کالا :صندل نوزادی برند کارتاگو مدل 11210: یک صندل نوزادی بسیار راحت و کلاسیک است. این صندل دارای یک رویه از جنس چرم که با لایه ای اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد . زیره صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است و به گونه ای طراحی شده تا حالت ضربه گیر داشته با..
1,290,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11259/22846
شرح کالا :صندل نوزادی کارتاگو مدل  11259 - 22846 : یک صندل چرمی - بسیار نرم و راحت . سبک کلاسیک. دارای یک زیره کاملا طبی ویژه کودکان خردسال. رویه صندل از جنس چرم که با یک لایه ای اسفنجی نرم پوشانده شده تا پای کودک شما در داخل صندل بسیار نرم و راحت باشد. زیره صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است..
1,190,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11259/23828
شرح کالا :صندل نوزادی کارتاگو مدل  11259 - 23828 : یک صندل طبی از چرم جیر - بسیار نرم و راحت . طرح صندل کلاسیک. دارای یک زیره کاملا طبی ویژه کودکان خردسال. رویه صندل از جنس چرم جیر همراه با یک لایه ای ابر اسفنجی نرم دوخته شده تا پای فرزند شما در داخل پاپوش, بسیار نرم و راحت باشه. زیره صندل ..
1,190,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 65 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات