منو
سبد خرید شما

روش ارسال سفارشات

مشتری گرامی سفارش شما بعد از بررسی و تایید آن از سوی تیم پشتیبانی ما با توجه به آدرس تحویل گیرنده به دو دسته تقسیم شده و آماده ارسال میشود.

سفارشات شهر تهران:

در تهران ما 3 روش ارسال داریم

1. ارسال با پست پیشتاز :

زمان تحویل 2 تا 3 روز کاری

هزینه ارسال برای سفارشهای زیر 500 هزار تومان بین 35 تا 45 هزار تومان بسته به وزن بسته . سفارش های بالای 500 هزار تومان رایگان است.

2: ارسال با پیک موتوری:

زمان تحویل بعد از هماهنگی با مشتری در همان روز سفارش کالا می باشد.فقط برای شهر تهران امکان ارسال موتوری می باشد و هزینه ارسال آن کاملا با مشتری می باشد.

3. ارسال رفت و برگشت با پیک موتوری

این سرویس برای افرادی است که می خواهند چند مدل و یا سایز پا را درمنزل تست کنند و هرکدام را که پسند کردند بردارند.

زمان ارسال همان روز سفارش با هماهنگی قبلی با مشتری.

هزینه ارسال قبل از ارسال با مشتری هماهنگ و در صورت تایید مشتری ارسال خواهد شد.

 

سفارشات شهرستان:

شهرستان ها : نحوه ارسال از طریق پست پیشتاز انجام می شود و 3 تا 5 روز کاری طول میکشد تا به دست مشتری برسد. ( زمان تحویل بسته به شهر یا استان متفاوت است).

هزینه ارسال پستی بستگی به شهر و ادرس گیرنده متفاوت است ( بین 35 تا 45 هزارتومان هزینه پست و هزینه یسته بندی می باشد) و هزینه ارسال پستی برای خرید بالای 500 هزارتومان رایگان است.

 

تیم پشتیبانی ما قبل از ارسال با شما تماس میگیرند و سفارش شما را بررسی میکنند و بعد از تایید شما آن را  آماده ارسال میکنند.

در صورت نیاز به پیگیری, شما می توانید بعد از گذشت 24 ساعت از ثبت سفارشتان در وبسایت Sandal.ir با در دست داشتن اطلاعاتی از قبیل شماره فاکتوری ( برای شما ایمیل می شود )  با شماره تلفن 09121186202 تماس بگیرید و سفارش خودتان را پیگیری کنید.

 

ادرس ایمیل ما : info@sandal.ir

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات