منو
سبد خرید شما

شرایط و قوانین مرجوع کردن کالا

 

شرایط و قوانین مرجوع کردن کالا :

مشتری گرامی

لطفا در صورت تمایل به مرجوع کردن کالای خریداری شده یا تعویض آن به مطالب فوق توجه کنید.

الف) کالا استفاده نشده باشد

ب) اتیکتهای روی کالا از کالا جدا نشده باشد

ج) جعبه و یا بسته بندی کالا سالم و همراه با کالا برگردانده شده باشد

  1. کالای مرجوعی نباید استفاده شده باشد
  2. برای تعویض سایز کالا فقط تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا امکان آن وجود دارد تا با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع دهید و فقط تا 7 روز بعد از ارسال کالا آنهم با هماهنگی قبلی و ثبت آن در قسمت در خواست مرجوع کردن کالا در وبسایت فرصت دارید تا برای تعویض کالا اقدام کنید.
  3. برای مرجوع کردن خریدتان می توانید تا 7 روز کالا را مرجوع کنید. منتها به شرط اینکه :
  4. در صورت کنده شدن اتیکتها و بارکد های کالا , و یا مخدوش شدن جعبه کالا, آن کالا دست دوم محسوب شده  لذا امکان تعویض و یا مرجوع کردن کالا وجود ندارد.
  5. هنگام خرید دقت کنید درصورت نیاز به تعویض سایز هزینه های حمل کالا ( چه دریافت مجدد و چه ارسال مجدد ) به عهده خریدار می باشد. بخش پشتیبانی ما قبل از ارسال کالا حتما با شما تماس میگیرند برای اینکه در انتخاب سایز پای خود با مشکلی مواجه نشوید بهتر است سایز پای خود را به سانتیمتر اندازه بگیرید و به همکاران ما در پشتیبانی اطلاع دهید تا از این لحاظ مشکل بوجود نیاید.
  6. مشتری گرامی اگر شما در تهران هستید و سفارش شما توسط پیک ارسال شده, شما همان هنگام تحویل کالا می تواند کالا را دیده و در صورت نپسندیدن, کالا را مرجوع کند. فقط هزینه های حمل و نقل (رفت و برگشت) با مشتری میباشد.
  7. اگر کالا با پست به آدرس شما ارسال شده. لطفا قبل از اطمینان از درست بودن سایز و .... کالای خریداری شده توسط شما, اتیکتهای روی محصول را از آن جدا نکنید و جعبه آن را دور نندازید. درصورت تمایل به مرجوع کردن کالا ابتدا در قسمت درخواست مرجوع کردن کالا  درخواست خود را ثبت کنید بعد آن را به ادرس ما پست کنید.

 

باتشکر 

آدرس ایمیل: info@sandal.ir

تلفن پشتیبانی : 02122896550

 

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب زیر را هم مطالعه کنید

1. روشهای ارسال کالا

2. سوال های متداول  

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات