منو
سبد خرید شما

دمپایی خار پاشنه زنانه + صندل خار پاشنه زنانه مخصوص درمان خار پاشنه

دمپایی خار پاشنه زنانه + صندل خار پاشنه زنانه مخصوص درمان خار پاشنه

دمپایی خار پاشنه زنانه مخصوص درمان خارپاشنه پا

استفاده از صندل و دمپایی طبی برای افراد گوناگون در شرایط و سنین مختلف تنها یک راه پیشگیری از مشکلات جسمی نیست و شما می‌توانید برای درمان و کاهش درد و عوارض ناشی از شرایطی همچون بارداری، کف پای صاف و خار پاشنه هم از این محصولات طبی استفاده کنید. ولی این را فراموش نکنید که هر دمپایی طبی زنانه ای مناسب برای درمان خارپاشنه پا نیست. دمپایی های مناسب برای درمان خارپاشنه تفاوتهای زیادی با دیگر دمپایی های طبی دارند. دمپایی خار پاشنه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زمانی است که شما از درد در پاشنه به دلیل مشکلات استخوانی که به آن خار پاشنه گفته می‌شود، رنج می‌برید.

در زمان انتخاب دمپایی برای خار پاشنه بهتر است تا با توجه ‌به توصیه و تجویز پزشک خود اقدام به خرید دمپایی خار پاشنه کنید و از دیگر روش‌های درمان و کنترل درد خار پاشنه غافل نشوید. صندل خار پاشنه و دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه حتماً یکی از مهم‌ترین تجویزهای پزشکتان خواهد بود. شما می‌توانید دمپایی مخصوص خار پاشنه را برای پوشیدن در منزل، پیاده‌روی و مهمانی‌های غیررسمی استفاده کنید اما پیش از آن خوب است تا با نکات مهمی که باید در زمان انتخاب و تهیه دمپایی خارپاشنه بدانید بیشتر آشنا شوید.

 

خار پاشنه پا

 

دمپایی خارپاشنه چه ویژگی باید داشته باشد؟

ایده عالترین ویژگی هایی که دمپایی خار پاشنه می تواند داشته باشد به شرح زیر است.

  1. کفی چرم طبیعی: مناسب برای واریس با قابلیت جذب باکتری و عرق پا و ضد حساسیت
  2. زیره باید دارای فوم مخصوص جهت جلوگیری انتقال فشار ناشی از راه رفتن که از سطح زمین وارد می شود ( باعث درد ناک شدن راه رفتن می شود ) و جلوگیری از خستگی پا و لذت بخش بودن پیاده روی می شود
  3. زیره طبی مخصوص: طراحی زیره برگرفته از حالت یک پای سالم ( بر آمدگی و فرو رفتگی های کف پا لحاظ شده ). تقسیم مناسب وزن بدن در کف پا
  4. یک لایه میکرولایت مخصوص: جهت جلوگیری از انتقال ضربه و فشاری که هنگام راه رفتن به زانو, لگن و ستون فقرات وارد میشود.

 

نکات مهمی که برای خرید دمپایی و صندل خار پاشنه زنانه باید بدانید!

  • توجه به طراحی مناسب دمپایی

دمپایی خارپاشنه هم یکی از انواع دمپایی‌های طبی به شمار می‌آید پس در زمان انتخاب دمپایی خار پاشنه باید دقت کنید که طراحی دمپایی به نحوی باشد که بخش قوس کف پای شما را به‌ خوبی حمایت کند. بالا نگه‌داشتن قوس کف پای شما با استفاده از طراحی حساب شده دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه می‌تواند فشار را ازروی بخش دردناک پاشنه پا بردارد.

در مواردی شاید لازم باشد تا بر اساس تجویز پزشک یا فیزیوتراپ خود دمپایی مخصوص خار پاشنه را سفارش دهید اما معمولاً اگر به فروشگاه‌های معتبر در این زمینه سر بزنید می‌توانید دمپایی خار پاشنه استاندارد و مناسب خود را پیدا کنید.

از جدیدترین مدل های دمپایی زنانه نیز دیدن کنید

 

دمپایی خار پاشنه زنانه

 

  • توجه به جنس رویه دمپایی خار پاشنه

وقتی که شما درگیر عارضه خارپاشنه هستید باید دمپایی خارپاشنه یا پد و کفی‌های طبی مخصوص برای کفش را همواره استفاده کنید تا هم میزان درد ناشی از خارپاشنه را کم کرده و هم به بهبود آن در طی زمان کمک کنید. از این‌رو باید به جنس دمپایی مخصوص خار پاشنه در زمان خرید آن توجه کنید.

کاربرد و محل استفاده از دمپایی خار پاشنه برای انتخاب بهترین جنس دمپایی برای شما تعیین‌کننده هستند. دمپایی‌های چرمی می‌توانند انتخاب مناسبی برای استفاده طولانی‌مدت از این دمپایی‌های طبی باشند و زیبایی ظاهری آن‌ها هم به حفظ استایل شما در زمان‌هایی مانند مهمانی‌های خانوادگی و پیاده‌روی با این دمپایی‌ها کمک خواهد کرد. دمپایی‌هایی با جنس‌های پلاستیکی هم انتخاب‌هایی مناسب برای محل‌هایی بوده که بیشتر با رطوبت و آب در تماس هستید.

  • داشتن یا نداشتن بند

شاید شما باتوجه‌به مزایای دمپایی خارپاشنه قصد داشته باشید تا آن را در موقعیت‌های خانوادگی و غیر رسمی نیز استفاده کنید. برای استفاده از این دمپایی‌ها در چنین مواردی خوب است تا نگاهی هم به انواع بنددار دمپایی‌های طبی برای خارپاشنه داشته باشید. وقتی که دمپایی خار پاشنه بنددار را بپوشید از پاهای شما محافظت بیشتری حین راه‌رفتن به عمل می‌آید و همین امر به کاهش فشار به محل خار پاشنه و درنتیجه بهبود درد نیز منجر می‌شود. این عامل یکی از مهم‌ترین عواملی است که شما باید در زمان انتخاب بهترین دمپایی برای خار پاشنه آن را مد نظر خود قرار دهید.

  • انتخاب سایز مناسب

یکی از نکاتی که باید در زمان انتخاب دمپایی خار پاشنه به آن توجه کرد این است که حتماً دمپایی با سایز مناسب پای خود را خریداری کنید. کوچک یا بزرگ بودن دمپایی می‌تواند به پاها فشار وارد کرده و عارضه خارپاشنه را هم تحت تأثیر قرار دهد. مناسب نبودن اندازه دمپایی عوارضی همچون میخچه، درد ساق پا، درد ستون مهره‌ها و خستگی را به دنبال دارد.

  • مناسب بودن زیره دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه

حتما باید در نظر داشته باشید که دمپایی طبی خار پاشنه زیره مخصوص به خود را دارد و هر دمپایی طبی, مناسب برای درمان خار پاشنه نیست. اگر به دنبال درمان هستید حتما دمپایی مخصوص خار پاشنه تهیه کنید تا درمان شما سمر بخش باشد.

  • سلیقه و زیبایی و شیک بودن دمپایی مخصوص خار پاشنه

داشتن خارپاشنه می‌تواند یک عارضه دردناک و آزاردهنده باشد ولی بسیاری از افراد با پوشیدن دمپایی‌های مخصوص برای آن راحت نیستند. امروزه دیگر تنوع در مدل‌ها و رنگ‌های این دمپایی‌ها هم بسیار زیاد شده و به‌سادگی می‌توان برای هر سلیقه و استایلی، دمپایی خار پاشنه مناسب پیدا کرد.

شما با انتخاب دمپایی خارپاشنه مناسب خود برای منزل و بیرون از آن می‌توانید آن را به‌سادگی با انواع استایل‌های خود هماهنگ کنید. انواع بنددار دمپایی‌ها هم انتخاب‌هایی مناسب برای موقعیت‌های صمیمی و خانوادگی خواهند بود که علاوه بر راحتی و مزایای طبی بودن، زیبایی و جلوه مناسبی را هم برای شما به ارمغان خواهند آورد.

حالا که با نکته‌های مهم برای انتخاب و خرید دمپایی خار پاشنه آشنا شدید می‌توانید از محصولات فروشگاه اینترنتی ما نیز دیدن کنید، دمپایی خار پاشنه مدنظر شما احتمالاً در بین انواع گوناگون دمپایی‌های طبی فروشگاه ما موجود است!

 

صندل خار پاشنه زنانه

قیمت دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه زنانه

فراموش نکنید که هر دمپایی طبی مناسب برای درمان بیماری خارپاشنه نیست. دمپایی که باعث درمان خارپاشنه پا می شود زیره مخصوص و خاصی دارد. رنج قیمت دمپایی خار پاشنه زنانه بسییار متفاوت و بستگی به جنس و متریال و به ویژه به نوع زیره دمپایی دارد. اگر زیره دمپایی خارپاشنه زنانه یک زیره یک لایه و رویه آن از جنس چرم مصنوعی باشد رنج قیمتی 300 هزار تومان تا 500 هزار تومان را دارند. اگر جنس رویه از چرم طبیعی و زیره چند لایه مخصوص درمان خار پاشنه ( این نوع دمپایی خار پاشنه از با کیفیتترین محصولات به حساب می آید) داشته باشد رنج قیمت دمپایی مخصوص خار پاشنه زنانه از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد.

پرسش و پاسخ:

آیا هر دمپایی طبی برای درمان خار پاشنه مناسب است؟

پاسخ : خیر. هر دمپایی طبی مناسب برای درمان بیماری خارپاشنه نیست. به دلیل این که در خارپاشنه, پاشنه پا درگیر می باشد. زیره دمپایی خار پاشنه با توجه به این امر با مواد مخصوصی ساخته می شود که چند لایه می باشد تا فشار وارده از سطح زمین را گرفته و به مرور این بیماری را درمان کند. پس هر گردی, گردو نیست و هر دمپایی طبی نیز مناسب برای خار پاشنه نیست.

می توانم چند مدل دمپایی خار پاشنه انتخاب کنم در منزل تست کنم و هر کدام را نخواستم, مرجوع کنم؟

پاسخ: بله می توانید. اگر در تهران هستید از طریق پیک موتوری چند مدل برای شما ارسال میشه و هر کدام مورد پسند نبود مرجوع کنید. و اگر شهرستان هستید باز می توانید چند مدل سفارش دهید. تحویل که گرفتید بعد تست کنید هر کدام مورد پسندتان نبود مرجوع کنید. وقتی به دست ما رسید هزینه پرداختی شماهمان روز برای شما کارت به کارت میشود.

 

 

 

برند: میشل مدل: 024/110
دمپایی طبی چرم زنانه میشل کد 024دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار در رنگهای متنوع کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران متریال محصول:رویه..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 04/119
دمپایی طبی جلو بسته زنانه میشل کد 04 - 119دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای روی زیره دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شدهدمپایی طبی جل..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 01/110
دمپایی طبی زنانه میشل کد 01 - 110دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی چرم طبیعی از نوع چرم کروکو دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ مشکی طرح دار روی ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 01/113
دمپایی طبی زنانه میشل کد 01 - 113دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ طوسی طرح دار روی زیره دمپایی لوگوی ( M..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 01/120
دمپایی طبی زنانه میشل کد 01 - 120دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی+ قهوه ای رویه دمپایی به رنگ صدفی طرح دار روی زیره دمپایی لوگوی ( Michel..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 02/110
دمپایی طبی لاانگشتی زنانه میشل کد 02 - 110دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ مشکی روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 023/110
دمپایی طبی زنانه میشل کد 023 - 110دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی رویه دمپایی به رنگ مشکی بروی کفه و زیره دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران مت..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 02/110
دمپایی طبی لاانگشتی زنانه تمام چرمدمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی ارتوپدی دمپایی لژدار ارتفاع لژ ( پاشنه پا) 4.5 سانت کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ مشکی روی کفه دمپایی لوگوی ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/110
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 110صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان:..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/113
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 113صندل میشل مدل زنانه لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیز خوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ طوسی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان:..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 031/120
صندل طبی زنانه میشل کد 031 - 120صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی لژ دار 4.5 سانتی کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی بند صندل به رنگ صدفی روی کفه صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایرانمناسب برای درمان: ..
1,950,000 تومان
برند: میشل مدل: 112/110
صندل زنانه طبی میشل کد 112 - 110صندل طبی زنانه میشل کفه طبی صندل لژدار پشته پا بسته کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ مشکی طرح دار روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ویژگی..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 112/113
صندل طبی زنانه میشل کد 112 - 113صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ طوسی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران ویژگی های..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 04/123
دمپایی طبی جلو بسته زنانه میشل کد 04 - 123توجه: چرم بکار رفته در این مدل از چرم آلمانی بسیار با کیفیت و نرم و عالی میباشد که خیلی خاص است. با اطمینان 100% این رنگ و مدل را انتخاب کنید.دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره ..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 02/113
دمپایی طبی لاانگشتی زنانه میشل کد 02 - 113دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ طوسی روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران ..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 02/121
دمپایی طبی لاانگشتی زنانه کد 02 - 121دمپایی طبی زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ طوسی ساخت ایرانویژگی های زیره دمپایی طبی زنانهزیره دمپایی از 4 لا..
1,650,000 تومان
برند: میشل مدل: 021/110
دمپایی طبی زنانه میشل کد 021 - 110دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی  به رنگ مشکی رویه دمپایی به رنگ مشکی روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخ..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 024/120
دمپایی طبی چرم زنانه میشل کد 024 - 120دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار در رنگهای متنوع کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک روی کفه دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران متریال محصول:..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 08/110
دمپایی طبی زنانه میشل کد 08 - 110دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ مشکی طرح دار روی زیره دمپایی لوگوی ( M..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 08/113
دمپایی طبی زنانه میشل کد 08 - 113دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ طوسی طرح دار روی زیره دمپایی لوگوی ( M..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 08/120
دمپایی طبی زنانه میشل کد 08 - 120دمپایی طبی میشل مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای بند دمپایی به رنگ صدفی طرح دار روی زیره دمپایی لوگوی ( M..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 112/120
صندل طبی زنانه میشل کد 112 - 120صندل طبی میشل مدل زنانه کفه طبی صندل لژدار کفه صندل بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره صندل به رنگ مشکی + قهوه ای بند صندل به رنگ طوسی روی کفی صندل لوگوی ( Michele ) حک شده ساخت ایران ویژگی های..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 04/110
دمپایی طبی جلو بسته زنانه میشل کد 04 - 110دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای روی زیره دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شدهدمپایی طبی جل..
1,850,000 تومان
برند: میشل مدل: 04/121
دمپایی طبی جلو بسته زنانه میشل کد 04 - 121دمپایی طبی مدل زنانه کفه طبی دمپایی لژدار کفه دمپایی بسیار نرم و راحت زیره آجدار و ضد لیزخوردن برروی سنگ و سرامیک زیره دمپایی به رنگ مشکی + قهوه ای روی زیره دمپایی لوگوی ( Michele ) حک شدهدمپایی طبی جل..
1,850,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات