منو
سبد خرید شما

صندل مردانه طبی

صندل مردانه طبی

صندل طبی مردانه

در میان انواع پوشینه‌های پا، صندل یا دمپایی یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال کاربردی ‌ترین آن‌هاست. شاید این‌طور به نظر برسد که صندل یا دمپایی طبی مردانه تنها به منظور خنک نگه ‌داشتن پا در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می‌ گیرد یا پوشینه‌ای دم دستی است که گاهی به جای کفش می‌توان از آن استفاده کرد. اما حقیقت این است که صندل یا دمپایی طبی مردانه مصارف بیشتری دارد و استفاده از آن محدود به هوای گرم یا سفر نمی‌شود.

تغییر سبک دکوراسیون خانه‌های امروزی که در آن کف خانه‌ها سرامیک، سنگ یا پارکت است و کمتر با فرش یا موکت پوشانده می‌شود یکی از چندین دلیلی است که به سبب آن تمایل افراد برای پوشیدن صندل یا دمپایی در خانه بیشتر شده است. همچنین افزایش آگاهی افراد نسبت به این‌که باید از پای خود بیشتر مراقبت کنند تا دچار پادرد و کمردرد نشوند نیز باعث می‌شودهر روز افراد بیشتری به خرید صندل طبی مردانه تمایل نشان دهند.

شما می توانید از  جدیدترین مدلهای  صندل لاانگشتی مردانه  نیز دیدن کنید

 

اما انتخاب یک صندل یا دمپایی طبی مردانه موضوع بسیار مهمی است که نباید ساده از کنار آن عبور کرد. بدیهی است که هر صندلی طبی نیست، هر صندل طبی کیفیت لازم را ندارد؛بنابراین شما برای خرید صندل طبی مردانه پیش از آن که به ‌ظاهر آن توجه کنید، باید شاخص‌های دیگری را در نظر بگیرید.

 

صندل طبی مردانه

 

در زمان انتخاب صندل طبی مردانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

 • جنس صندل نخستین موضوع مهمی است که در زمان انتخاب یک صندل باید به آن دقت کنید. در میان صدها جنس و متریالی که با آن صندل تولید می‌شود، صندل طبی مردانه چرم بهترین انتخاب ممکن است.

 • توجه داشته باشید که جنس کفی صندل به اندازه جنس بدنه آن مهم است. کفی صندل نباید از جنسی باشد که سبب عرق کردن پای شما شود یا سر باشد.

 • مهمترین دلیل مناسب بودن یک صندل مردانه طبی به جز جنس، بررسی تطابق کف صندل با شکل پای شماست. کف صندل بیشترین تماس را با پا دارد. پس در زمان خرید صندل به جای تمرکز روی ظاهر آن، به کیفیت و شکل کف آن دقت کنید و آن را کاملاً متناسب با فرم و شکل کف پای خود انتخاب کنید.

 • کف صندل یا دمپایی طبی مردانه‌ای که می‌خواهید بخرید باید یک قوس مناسب داشته باشد. قوسی که گودی کف پای شما را پر کند.صندل یا دمپایی نخرید که کف آن کاملاً صاف است.

جدیدترین مدلهای صندل مردانه  خارجی و ایرانی

 

 • عرض کف صندل شاخص مهم بعدی است. اندازه عرض صندل باید به اندازه عرض پای شما باشد. نه کمتر و نه بیشتر تا بتواند به طور کامل از پای شما مراقبت و پشتیبانی کند.
 • پای شما یا انگشتانتان نباید از کناره‌های صندل بیرون بزند. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید این صندل را در خانه بپوشید یا بیرون. به‌هرحال همه بخش‌های پای شما باید درون صندل جا بگیرد تا با زمین تماس نداشته باشد یا به جایی برخورد نکند.

 • کفی صندل باید ضخامت کافی داشته باشد تا ضربه وارد شده به پا در زمان راه رفتن را مهار کرده و مانع از انتقال آن به زانو یا کمر شود.

 • بدیهی است که طول صندل نیز باید کاملاً مطابق با سایز پای شما باشد.

 • هرگز صندل یا دمپایی را انتخاب نکنید که کوچک‌تر یا خیلی بزرگ‌تر از سایز پای شماست. نباید در حین راه رفتن به دلیل بزرگ بودن سایز صندل مجبور باشید با کف پا آن را نگه دارید که از پایتان خارج نشود.

 • رویه صندل نیز باید از نظر جنس کیفیت خوبی داشته باشد.

 • به ظرافت دوخت و نوع اتصال رویه به بدنه صندل نیز دقت کنید.

 • اگر می‌خواهید صندل لا انگشتی بخرید به ضخامت بندینک صندل دقت کنید که انگشتان شما را آزار ندهد.

 • عرض رویه صندل شاخص مهم بعدی است. عرض رویه نباید خیلی کم باشد. در واقع رویه باید آن‌قدر عریض باشد که روی پا را تا حد نیاز بپوشاند و از آن حمایت کند.

 • اگر صندل منتخب شما بندی است، بهتر است بند آن قابل تنظیم باشد.

 • در زمان خرید صندل به این نکته نیز توجه داشته باشید که این صندل را برای استفاده در کجا می‌خواهید. آیا این صندل قرار است در کنار ساحل یا استخر پوشیده شود یا می‌خواهید با آن پیاده روی کنید؟

 • اگر قرار است صندل مدت زمان زیادی پای شما باشد و با آن مسافت زیادی را راه بروید چیزی را انتخاب کنید که در حین راه رفتن با آن کاملاً راحت باشید، توی پایتان سر نخورد و بتوانید درست قدم بردارید.

 • گرچه ممکن است در ظاهر قیمت صندل طبی مردانه مرغوب کمی بالا به نظر برسد، اما خرید یک صندل با کیفیت سبب می‌شود که تا مدت‌های طولانی دیگر نیازی به خرید صندل نداشته باشید.

 

خرید صندل طبی مردانه از فروشگاه Sandal.ir

فروشگاه Sandal.ir سال‌هاست که در زمینه فروش انواع صندل طبی مردانه خارجی و ایرانی فعالیت می‌کند. این مجموعه از میان صدها یا شاید هزاران مدل صندل و دمپایی طبی مردانه خارجی و ایرانی با دقت و ظرافت بسیاری بهترین، مرغوب‌ترین و زیباترین‌ها را انتخاب می‌کند تا شما با خیال راحت دمپایی یا صندل مورد نظر خود را پیدا و آن را خریداری کنید.

Sandal.ir مراقب پاهای شماست تا سال‌های طولانی در صحت و شادابی روی آن‌ها راه بروید.

 

چند اشتباه بزرگ ولی رایج هنگام خرید صندل مردانه طبی

 1. هرگز هنگام خرید فقط ارزان قیمت بودن صندل مردانه طبی را درنظر نگیرید
 2. هرگز یک صندل طبی مردانه را با یک زیره خشک و غیر انعطاف پذیر را انتخاب نکنید
 3. هرگز یک صندل مردانه با ارتفاع بیش از 3 سانتیمتر انتخاب نکنید
 4. هرگز صندل مردانه طبی انتخاب نکنید که برای پای شما بزرگ یا کوچک باشد

 

پرسش و پاسخ 

 1. در زمان انتخاب صندل طبی مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

پاسخ :

الف ) مهمترین دلیل مناسب بودن یک صندل مردانه طبی به جز جنس، بررسی تطابق کف صندل با شکل پای شماست. صندل باید کامل در پای شما قرار بگیره و نرم و راحت باشه

ب) هرگز صندل یا دمپایی را انتخاب نکنید که کوچک‌تر یا خیلی بزرگ‌تر از سایز پای شماست

 

 1. بزرگترین اشتباهی که آقایان هنگام خرید صندل مردانه طبی مرتکب می شوند چیست؟

پاسخ : رایجترین اشتباه, فدا کردن کیفیت بخاطر قیمت محصول است

 

 1. آیا لزوما یک صندل طبی مردانه خارجی برای تمام آقایان مناسب خواهد بود؟

پاسخ: خیر. صندل مردانه طبی خارجی شاید از نظر کیفیت عالی باشد ولی شاید صندل طبی مردانه که انتخاب می کنید مناسب برای پای شما نباشد و گودی پای شما را پر نکند در واقع  برای اناتومی پای شما مناسب نباشد. پس حتما صندل که انتخا ب میکنید را قبل از کندن اتیکت, آن را برروی فرش منزلتان چند ساعتی تست کنید که در پای شما راحت باشد.

برند: Rider مدل: 11307/20084
شرح کالا:صندل مردانه رایدر مدل 11307 - 20084 : این مدل دارای سیستم ماساژ کف پا می باشد که باعث میشود هنگام راه رفتن خون در کف پا جریان داشته باشد و احساس خستگی نکنید. زیره صندل آج دار و از مواد ضد سرخوردن ساخته شده  است و برروی سنگ و سرامیک سر نمی خورد. زیره صندل از جنس پی وی سی می باش..
1,299,000 تومان
برند: Rider مدل: 11307/20247
شرح کالا:صندل مردانه رایدر مدل 11307 - 20247 : این مدل دارای سیستم ماساژ کف پا می باشد که باعث میشود هنگام راه رفتن خون در کف پا جریان داشته باشد و احساس خستگی نکنید. زیره صندل آج دار و از مواد ضد سرخوردن ساخته شده  است و برروی سنگ و سرامیک سر نمی خورد. زیره صندل از جنس پی وی سی می..
1,299,000 تومان
برند: Rider مدل: 11307/20766
شرح کالا:صندل مردانه رایدر مدل 11307 - 20766 : این مدل دارای سیستم ماساژ کف پا می باشد که باعث میشود هنگام راه رفتن خون در کف پا جریان داشته باشد و احساس خستگی نکنید. زیره صندل آج دار و از مواد ضد سرخوردن ساخته شده  است و برروی سنگ و سرامیک سر نمی خورد. زیره صندل از جنس پی وی سی می..
1,299,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11334/21429
صندل طبی مردانه کارتاگو مدل 11334 - 21429صندل مردانه کارتاگو, ساخت کشور برزیل. زیره صندل ضد سرخوردن برروی سنگ و سرامیک لیز نمی خورد. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام استفاده کاملا احساس..
1,299,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11334/22549
روفرشی طبی مردانه کارتاگو مدل 11334 - 22549صندل مردانه برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن برروی سنگ و سرامیک. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام استفاده کاملا احساس راحتی ..
1,299,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11334/24656
صندل طبی مردانه کارتاگو مدل 11334 - 24655صندل مردانه برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن برروی سنگ و سرامیک. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام استفاده کاملا احساس راحتی در..
1,299,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11020/21728
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11020 :محصول برند کارتاگو, ساخت برزیل. کفه طبی, دارای سیستم ماساژ سرتاسری کف پا. زیره صندل از جنس PVC درجه یک می باشد و ضد سرخوردن بوده وبرروی سنگ و سرامیک لیز نمیخورد. رویه صندل از جنس چرم و دارای یک لایه ابر اسفنجی برای نرمی و راحتی پا. قسمت لاانگشتی این ..
939,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11020/23866
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11020 :محصول برند کارتاگو, ساخت برزیل. کفه طبی, دارای سیستم ماساژ سرتاسری کف پا. زیره صندل از جنس PVC درجه یک می باشد و ضد سرخوردن بوده وبرروی سنگ و سرامیک لیز نمیخورد. رویه صندل از جنس چرم و دارای یک لایه ابر اسفنجی برای نرمی و راحتی پا. قسمت لاانگشتی این ..
939,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11020/24152
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11020 :محصول برند کارتاگو, ساخت برزیل. کفه طبی, دارای سیستم ماساژ سرتاسری کف پا. زیره صندل از جنس PVC درجه یک می باشد و ضد سرخوردن بوده وبرروی سنگ و سرامیک لیز نمیخورد. رویه صندل از جنس چرم و دارای یک لایه ابر اسفنجی برای نرمی و راحتی پا. قسمت لاانگشتی این ص..
939,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11041/23828
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "Product", "name": "صندل مردانه کارتاگو مدل 11041 - 23828", "image": "https://sandal.ir/image/cache/catalog/Cartago/11041_23828_00_L-1000x1000h.jpg", "description": "صندل 11041 - 23828 , برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن..
919,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11061/21729
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11061 : این صندل کفه طبی , دارای سیستم ماساژ کف پا , بسیار نرم و راحت . مناسب استفاده در منزل و یا پیاده روی در خیابان . زیره صندل ضد سر خردن برروی سنگ و سرامیک می باشد. قسمت لاانگشتی صندل بسیار نرم و راحت بوده و از الیاف طبیعی پارچه ای ساخته شده که الاوه بر ای..
969,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11061/24223
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11061 - 24223 , برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن است و برروی سنگ و سرامیک لیز نمی خورد. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام استفاد..
969,000 تومان
برند: Cartago مدل: 10937/22210
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل  10937: این مدل دارای سیستم ماساژ کف پا می باشد که باعث میشود هنگام راه رفتن خون در کف پا جریان داشته باشد و احساس خستگی نکنید. قسمت لاانگشتی این صندل از الیاف طبیعی بسیار محکم و با دوام میباشد و بین انگشتان پای شمارا اذیت نمیکند. زیره صندل ضد سرخوردن می ب..
779,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11041/23145
Cartago - Chinelo Men 11041 - 23145صندل 11041 - 23145 , برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن است و برروی سنگ و سرامیک لیز نمی خورد. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام ا..
919,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11041/24050
Cartago - Chinelo Men 11041 - 24050صندل 11041 - 24050 , برند کارتاگو, ساخت برزیل است. زیره صندل ضد سرخوردن است و برروی سنگ و سرامیک لیز نمی خورد. کفی صندل طبی, بسیار نرم و راحت و کاملا انعطاف پذیر می باشد. رویه صندل از جنس چرم طبیعی است و با یک لایه زخیم ابر اسفنجی پوشانده شده تا در هنگام ا..
919,000 تومان
برند: Cartago مدل: 11061/21138
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل 11061 : زیره این صندل دارای سیستم ماساژ کف پا است و فشاری که هنگام راه رفتن به مهره های کمر وارد میشود را میگیرد, بسیار نرم و راحت است. مناسب استفاده در منزل و یا پیاده روی در خیابان . زیره صندل ضد سر خردن برروی سنگ و سرامیک لیز نمی خورد پ. قسمت لاانگشتی صندل ب..
969,000 تومان
برند: Cartago مدل: 10937/22213
شرح کالا :صندل مردانه کارتاگو مدل  10937:این مدل دارای سیستم ماساژ کف پا می باشد که باعث میشود هنگام راه رفتن خون در کف پا جریان داشته باشد و احساس خستگی نکنید. قسمت لاانگشتی این صندل از الیاف طبیعی بسیار محکم و با دوام میباشد و بین انگشتان پای شما را اذیت نمیکند. زیره صندل ضد سرخوردن م..
779,000 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات